Tarvilik teave

Mänguväline elu Põhjala Pööripäeval on iga nurga alt rustikaalne. Valmistu nii nagu valmistuksid matkale minekuks.

 

Ööbimine

Kahjuks ei organiseeri korraldajad mängijatele ööbimiskohti. Magamine toimub kas valveta telklaagris (mänguväliselt) või mängusiseses leerilaagris (vajalik autentne telk/magamisvarustus). Võta kindlasti kaasa magamiskott, magamismatt ja telk.

Mänguväline telklaager.
Mänguväline telklaager

 

Toit

Korraldajad ei organiseeri mängijatele toitlustust ja toitu ei saa osta kohapealt. Sa peaksid kõik vajaliku ise kaasa võtma. Joogivesi on siiski alati saadaval. Igas mängijalaagris on oma lõkkekoht ning eksisteerib ka ühiskasutuslik lõkkeplats. Sa peaksid kaasa võtma isiklikud toidu(valmistamise)nõud või suhtlema oma mängijalaagriga kui sa ööbid mängusiseselt.

Kui sa otsid nõuandeid selle kohta mida kaasa võtta siis meie soovitaksime järgmist, ühele täismehele üheks päevaks: 1 suur purk konservi, 2 väikest purki konservi, piisavalt näkileiba või kuivikut, mitte riknevat liha nagu salaami või vinnutatud liha, mõned maiustused või kuivatatud puuviljad, tee või lahustusv kohv ja väike kogus suhkrut, (valikuliselt tops kiirnuudleid või kartuliputru). Konservid peaksid olema söödavad ka ilma kuumutamata (ära unusta konserviavajat ja söögiriistu!). Alternatiivina kõlbab ükskõik milline sõjaväe toidupakk - üks päeva kohta.

Aga sa võid vabalt kaasa võtta mida iganes soovid. Arvesta, et kuna Kassinurmes pole kaevu siis on vesi piiratud ainult joomiseks ja toidu valmistamiseks! Vesi ei ole nõude pesemiseks!

Lähim pood on 6-7km kaugusel (tund aega kiiret kõnnakut või 15 minutit autoga) Jõgeval. Poed (n. Jõgeva Selver) on lahti terve nädalavahetuse ja harilikult õhtul kella 22:00'ni.

 

Pesemine

Kahjuks ei ole Kassinurmel pesemisvõimalusi ega kaevu. Käsi ja jalgu saab sõllis pesta aga see on ka kõik. Samas on umbes 5-10km kaugusel väike järv kena ranna ja ujumiskohaga. Paljud mängijad kasutavad seda võimalust. Sinna jõudmiseks leiad juhised siit.

Nõusid võib sõllis pesta kuid ilma pesuvahenditeta!

 

Kordamiseks - võta kindlasti kaasa:

  • Enda pilet üritusele
  • Magamiskott
  • Magamismatt
  • Telk (või magamiskoht sõbra telgis)
  • Toit neljaks päevaks + toidu (valmistamise) riistad.
  • Riided palava ilma jaoks
  • Riided märja ilma jaoks
  • Täidetud lapsevanema luba kui sa oled vähem kui 16 aastat vana