Tahan tulla oma grupiga

See kõik on mulle uus - ma pole varem larpidel ega Põhjala Pööripäeval käinud!

Ma olen seda kõike palju teinud -  tahan registreerida oma grupi Põhjala Pööripäevale!

 


Sa oled kooliõpetaja või huvijuht ja tahaksid oma hoolealustega üritusel osaleda; sul on klubi, firma või oma sõpruskond keda tahaksid üritusele tuua?!

Gupiga Põhjala Pööripäevale tulek on VÄGA lihtne ning te olete kindlasti teretulnud.

Kui teid on vähe (5 või vähem), soovitame teil lihtsalt igaühel individuaalselt registreeruda. Infot selle kohta leiad siit. Ära muretse, kui te kõik registreerute samasse leeri ja/või gruppi, saate mängul kindlasti üheskoos olla.

Kui teid on rohkem kui 5, on ankeetide täitmise asemel, mugavam registreeruda ühise nimekirjaga. Selleks saada meile kiri oma liitumissooviga, aadressile info-ät-ancalagon-punkt-ee, järgmiste andmetega:

  • Kontaktisiku (sinu) täisnimi, telefoninumber, e-posti aadress ja vanus.
  • Grupi liikmete täisnimed, vanused ja eelistatud tegelaseklassid.
  • Pane ka kirja leerieelistus kui see teil on, või kui tahate kindlasti mingi teise grupeeringuga ühes leeris olla.

Sa ei pea esmasel registreerumisel esitama lõplikku nimekirja. Inimesi saab hiljem juurde lisada.

Kogu osalejate käest kokku osalustasud ja osta neile piletid. Sa saad pileteid osta siit. Mida varem sa piletid ostad, seda soodsamalt sa need saad. Sa saad lugeda erinevate piletite ja võimaluste kohta siit.

Mõtle kostüümide peale. Kuigi teoreetiliselt võite pööripäevale tulla tavariietes, pole see kuigi hea toon. Võta seda üritus kui stiilipidu - ilma kostüümita sõbrad on küll teretulnud, ent kõik kes ise ka vaeva näevad muudavad ürituse nii enda kui teiste jaoks paremaks. Lihtsate kostüümide valmistamine on väga kerge ja üldse mitte kulukas. Korja näiteks osalustasust veidi rohkem raha, materjalide jaoks ja korralda 1-2 ühist töötuba ning saate kindlasti hakkama. Ideid kostüümide valmistamiseks leiad ##siit##.

Kui tahate grupile mingit ühist identiteeti siis on ühte moodi kostüümid selleks hea võimalus. Ühtlasi võiksitegi siinkohal natuke mõelda enda grupi ja tegelaste peale. Väga keerulised rollikirjeldused pole otseselt vajalikud aga mingi idee sellest, keda või mida te kehastate võiks olla. Rollivalikul on teil täiesti vabad käed, rohkem infot selle kohta on siin.

Larbil on kasutusel pehmendatud relvaimitatsioonid mis peavad osalejail endil olemas olema. Nende valmistamine on sama lihtne või lihtsam veel, kui kostüümi tegemine. Loe läbi relvadele seatud ohutusnõuded, mis asuvad mängu reeglites siin - loe need KINDLASI hoolikalt läbi, ENNE, kui sa relvi valmistama hakkad. Kui see on teie esimene mäng, siis soovitame soojalt teha endale standartsed mõõgad, mille tegemise detailsed juhised leiad siit. Relvi soovitame valmistada väikese varuga ning võtta kaasa tööriistu ja materjale kohapeal modifikatsioonide või paranduste tegemiseks.

Veendu, et sina ja kõik sinu grupi liikmed, oleksite tutvunud mängu reeglite ja kodukorraga. Mängu reeglid reglementeerivad relvaimitatsioonide kasutamist ja mängu kulgu, nende tundmine ja järgimine on hädavajalik mängimiseks. Mängu kodukord, reglementeerib kogu elu-olu kohapeal ning kehtib ka siis kui mäng parasjagu ei käi. Kodukorra tundmine ja järgimine on eelduseks, üritusel osalemisel! Mängu reeglid asuvad siin, kodukord asub siin.

Organiseeri enda grupi ja varustuse transportimine mängualale. Info mängu toimumiskoha kohta, koos teejuhistega, leiad siit. Info mängu olmetingimuste kohta, koos soovitustega pakkimiseks, asub siin.

Kui kõik plaanid tehtud ja osalustasud makstud, siis tulge õigeks ajaks kohale. Check-in'i aeg ehk mängijate vastuvõtt ja mängu alale sisse laskmise aeg on kirjas mängu ajakavas, mis asub siin. Olge head, ärge hiljaks jääge!

Kui sinu grupis on alla 16 aasta vanuse(i)d mängija(i)d on neil vajalik välja trükitud ja allkirjastatud lapsevanema või hooldaja luba, üritusel osalemiseks (loa blankett asub siin). Kirjalikku luba ei ole vaja, kui lapsevanem või hooldaja, ise samuti üritusel osaleb.

 

Kui sul on mingeidki küsimusi või probleeme siis kontakteeru meiega julgelt, aadressil: info-ät-ancalagon-punkt-ee.

 

Sellega sinu esmane info lõpeb, alljärgnev puudutab seltskondi kelle jaoks larp on klubi/seltsingu põhitegevus. Lisalugemiseks sobra julgelt käesolevat kodulehte.

 Sa oled larbigrupeeringu juht ja tahad oma mänguseltskonna lisada Põhjala Pööripäeva gruppide nimistusse, avalikuks või suletud registreerimiseks?!

Sinu grupis peab lisaks sinule olema vähemalt 5 liiget kes kohale tulevad. Grupi registreerimisel saad sisestada ka rohkem nimesid. Kui grupp on mängujuhtide poolt kinnitatud, saab sinna registreeruda läbi üksikmängija ankeedi või sinu poolt saadetud nimekirjaga.

Teil peab olema ühine lipp, ära tuntava sümboolikaga (sümboolika võib olla nii lihtne või keeruline kui tahad/teha oskad) ning lisaks olema sellest graafikafail arvutis (foto või kavand või lihtsalt sümbol).

Kui kõik see on olemas, täida grupi registreerimisankeet siin.

Muus osas käib kõik ülalpool kirjutatu ka sinu kohta.