Mängija Registreerimine

Grupi registreerimiseks, kliki  -siia-.

Sa ei pea registreeruma selleks, et üritusel osaleda. Sa võid lihtsalt osta pileti meie veebilehelt siin ja kohale ilmuda. 

Kui sa oled vähem kui 16 aastat vana, peab sul kaasas olema lapsevanema kirjalik luba üritusel osalemiseks. Loa blanketi saab alla laadida siit. Lapsevanema luba pole vajalik kui lapsevanem või hooldaja koos sinuga üritusel osaleb.

  

Samas kui sa tahad mängida mingit spetsiifilist tegelast või tegelease klassi mis erineb sõdalane/tavainimene klassist siis pead sa ühtlasi täitma mängija ankeedi. 

Kui sa seda teed siis me eeldame, et sa oled huvitatud lahingute ja lihtsalt küttimise/seiklemise asemel ka rollimängust ning mängu üldisest loost. Me üritame sinu tegelast siduda mõnede jutulõngadega seega esiteks palun võta üks hetk ja anna meile enda tegelase kohta natukene rohkem infot kui ainult nimi.

Hea viis alustada on rääkida oma tegelase eesmärkidest ja motivatsioonist, Põhjala Pööripäeva maailmas. Mida ta isiklikus plaanis saavutada üritab? Lisa nii palju detaile kui sa vajalikuks pead aga arvesta, et me võime omalt poolt seada piiranguid või nõuda muudatusi asjades mis mõjutavad teisi mängijaid või mängu laiemas plaanis. Ole nii fantastiline kui soovid aga ürita jääda reeglisüsteemi piirese oma oskuste ja võimete osas.

Teiseks ole valmis mängima ja suhtlema kui teised (mängijad või NPC'd) sinu poole pöörduvad. Nad võivad olla osa sellest loost kuhu mõtlesime sindki kaasata.