Aitäh!

 

Suur "Aitäh!" kõigile kes osalesid Põhjala Pööripäeva neljateistkümnendal mängul. Me loodame, et teil oli sama lõbus mängida, kui meil seda kõike teile korraldada.

Kohtume järgmisel aastal - meie viieteistkümnendal juubelimängul, Põhjala Pööripäeval 2020!

Arutelu Facebook'is

 

***

Ettevalmistused Põhjala Pööripäev 2019 mänguks on juba käimas, kui sina või sinu sõbrad olete huvitatud ühinemisest meie meeskonnaga siis võtke meiega ühendust: info-ät-ancalagon-punkt-ee. Me saame garanteerida magamata öid ja hulgaliselt stressi aga ka palju naeru, vahvaid hetki ja lahedat seltskonda. Organisaatorite tuumik on äärmiselt pühendunud ja võimekad, seega õpid sa palju selle kohta kuidas korraldada massiüritust või larpi. Põhjala Pööripäeva taustalugu on pidevas arengus ja igaühe panust sellesse, hinnatakse. Seega on see sinu võimalus, jätta oma jälg, ühele Eesti suurimast ja paremini korraldatud larbiüritustest.

(Kui sa osaled vabatahtlikuna, hoolitseme meie kõige olmelise eest nagu toit, transport, magamiskoht, pesemis- või ujumisvõimalus, jne.)

Järgmiseks aastaks vajame me (veel) rohkem NPC tegelasi! Võta meiega ühendust, kui sa soovid meilt (väga ägedat) tegelast saada.

 

Üritus ise toimub 06. 07. 08. 09. August 2020